űzd el a stresszt és energizáld magad!

Rendkívül stresszes időszakot élünk, amikor különösen fontos, hogy foglalkozzunk magunkkal.Energizáljuk magunkat. Túllendüljünk a pánikon, stresszen és minden nyomasztó tényezőn ami most körülvesz.

Erről lesz szó ezen a díjmentes előadáson!

Tarts velem és frissülj fel!

Különösen megnehezíti most az életünket a stressz.

Olyan időszakot éllünk, ahol a bezártság, a pánik folyamatosan körülvesz és az apadás helyett inkább csak hatványozódik.

A folytonos otthonlét, a szabadságunk elvesztése mindezek mellett jelentősen erős negatív faktor az életünkben, ami ellen tennünk kell.

 

El kell űzni a mély depresszió, a stressz, a pánik gondolatát ahhoz hogy egyensúlyba hozhassuk magunkat és töltődni tudjunk.

Tisztítsd meg magad azoktól a blokkoktól, téves nézőpontoktól, múltbéli sérülésektől, csalódásoktól, melyek most akadályoznak és gátolnak téged  a felfrissülésben, kiegyensúlyozottságban.

Tapasztald meg milyen az igazi stresszmentes övezet és egyensúly az életedben

Az előadás díjmentes, de regisztrációhoz kötött.

Ezt mondták akik már megnézték a korábbi előadásaimat: